MVP Brno Intercanis 2012

Tak konečně jsem se dočkal rozhodčí ze země původu foxteriérů. Byl jsem hodně netrpělivý jak se bude a nebo nebude líbit Aiulka Irské rozhodčí pani Ann Ingram. Velké překvapení se konalo, když si Aiulka s paničkou v třídě pracovní vyběhala V1, CAC, CACIB.

MVP Litoměřice 2012

Opětovně Aiulka v pracovní třídě od českého rozhodčí VD2 s celkem pěkným posudkem.

Klubová výstava Foxterier klubu Zbraslav 2012

Jelikož tuto výstavu posuzovala zahraniční pani rozhodčí a chovatelka foxlíku byl jsem na ni velice zvědav. A ambice se opět potvrdily kdy Aiulka v těžké konkurenci v pracovní třídě získala Výbornou. Jsem rád, že pracovní třída foxlíků začíná být více obsazována.

Klubová výstava Foxterier klubu Borotín 2012

Na klubovce do třetice všeho dobrého Aiulka pod vedením paničky vyběhala s pěkným posudkem a výtkou kvůli nízké kondici VD2.

Klubová výstava Foxterier klubu Horní Jelení 2011

V konkurenci 10-ti fen ve třídě pracovní Aiulka získala ocenění Výborná bez umístění. Tato třída byla konkurečně hodně našlapaná a proto byla radost z takové známky o to větší. Děkujeme za profi předvedení Katce Pražákové.I ona má svůj díl na úspěchu Aiulky.:o)

Klubová výstava Foxteriér klubu Borotín 2010

V konkurenci 6-ti fen ve třídě mladých se Aiulka dostala na krásné 4 místo se známkou VD4.Jelikož sám vím, že momentálně není Aiula v takové připravenosti aby mohla konkurovat špičce a v lecčem je ještě potřeba dorůst tak jsem s touto známkou spokojen.Posudek neni tak moc uspokojující, ale pani Nováková jakožto rozhodčí v průběhu výstavy hodnotila velice korektně.Při bonitaci nebo-li výběru do chovu byla Aiuli naměřena kohoutková výška 37,5 cm a plnochrupost.Tímto se stala fenou chovnou.Teď už aby páníček splnil podmínku pro zařazení do chovu a příští jaro,pokud vše dopadne dobře, se budem těšit na první štěňátka od Jestřábí tvrze.