ČESKÝ ŠAMPION KRÁSY

MVP Litoměřice 2012

Jelikož nám chyběl poslední CAC na národního šampiona vydal jsem se na výstavu společně s chovatelkou Luckou o něj zabojovat. Na konci výstavy Týnce v rodokmenu přibyla další Výborná 1, CAC a tím splněna podmínka pro udělení národního šampiona krásy. Aby toho nebylo málo tak se svým bráškou získali v závěrečkách titul nejkrásnější pár soboty.

Klubová výstava klubu chovatelů hrubosrstých a maďarských ohařů 2011

Dne 26.6.2011 se s Lucií Svobodovou vydala Týna na klubovou výstavu.Na tuto výstavu se odjíždělo bez ambicí zabodovat, protože Týna nebyla zrovna ve výstavní kondici. O to bylo překvapení větší, když se rozezněl telefon a já se od spolumajitelky Lucky dozvěděl, že naše Týna získala ocenění Výborná 1, CAC. Při výběru do chovu se stala kandidátem chovu takže cíl cesty byl splněn.

 

Speciální výstava klubu chovatelů hrubosrstých a maďarských ohařů 2010

Dne 14.8.2010 se vydala naše malá zrzavá krasavice společně se svoji sestrou Assacrou a její paničkou Zuzkou Veselou na speciální výstavu Klubu chovatelů maďarských ohařů do Zákup a i přes nepřízeň počasí naše malá zrzavka získala ocenění Velmi Nadějná 1 a v závěrečných soutěžích získala ještě titul nelepší dorost výstavy.Takže první úspěch na sebe nenechal moc dlouho čekat a já pevně věřím, že nebude jediný.:o)