KPZ Klubu krátkosrstých ohařů Nepřevázka

Po necelých pěti dnech od našich prvních podzimek jsem vyrazil směr Mladá boleslav zkusit zabojovat o titul CACT na další tentokrát klubové podzimní zkoušky. Prvotní strach byl z řepy. U nás se nikde v okolí řepa na polích nevyskytuje a tak jsem čekal jak se s tím Týna popere. Společný hon a aporty byly v řepě a Týnka nezaváhala ani jednou. Byl jsem jejím výkonem velmi potěšen. Na vlečky a samostatné hledání se přejelo jinam a taktéž to proběhlo vcelku bez problémů.

Jediný problém byl v nedostatku zvěře na prokázání vystavování a díky velké náhodě se Týna při opakovaném samostatném hledání dostala do hejnka koroptví a perfektně je vystavila a sama i uklidovala. Bohužel známka 3 ze systému a jedna trojka z klidu na srstnaté nám v konečném výsledku ukázala 293 bodů v I.ceně. To nám stačilo na celkové 4. místo a 2.místo v MOK. Na 3.místě se umístil MOK Dante z Chejlavských lesů, který s námi jezdí cvičit na výcvikové akce s počtem 295 bodů v I.ceně s titulem CACT. Týně bohužel titul nezadán. Tímto Dantemu gratulujeme a přejeme hodně štěstí na dalších zkouškách.