Klubové Zkoušky vloh Českého Pointer a Setter klubu 8.5.2011

Ačkoliv je Štucka u nás už jen jako pracovní fena občas mám tendence ji ukázat někde na zkouškách. Jelikož Štucce chyběli Jarní zkoušky tak jsem se vydal zkusit štěstí na klubové zkoušky.Ve vydařené konkurenci Štucka zabojovala a měla štěstí na zvěři. Takže ukázala co umí a co je jí vlastní a získala titul CACT.

Speciální vodní práce 18.9.2010

Ačkoliv jsem si řekl, že s podzimkama končím mi to nedalo a dotáhl jsem další etapu výcviku a přihlásil Blondýnu na SVP. Blondýna mi udělala opět velkou radost a nebýt rákosu bylo to korunováno velkým úspěchem získala na SVP 2.cenu s celkovým počtem 78 bodů.

Podzimní zkoušky na Rakovnicku 23.5.2010

Do třetice všeho dobrého, kdy sem si spočítal klid mezi háráním a možnost jít na podzimky se konečně vše vyvedlo tak jak mělo a Štucka udělala svému páníčkovi velikánskou radost, když splnila podzimní zkoušky v 1.ceně s krásným počtem 275 bodů.Nebýt toho, že jsem ztratil týden před zkouškami píšťalku a nová nebyla úplně to pravé tak mohl být výsledek ještě lepší.Žel a bohužel se stalo.Nic to nemění na faktu, že z 12 psů na zkouškách Štucka obsadila krásné 5 místo.